Dankon al Niaj Subtenantoj

Plejparte financas nin tre malgrandaj donacoj. Ni ege dankas ĉiun volontulon kaj donacanton, kvankam ni ne havas spacon por danki ĉiujn, kaj multaj preferas esti anonimaj. Ni estis subtenataj de la jenaj fundamentoj kaj individuoj.

fundamentoj

Fleksante la Arkon

Golfeta Bonfara Fonduso

James R. kaj Mary Jane Barrett Foundation

Individuoj

Dankon al la jenaj homoj pro iliaj donacoj (listigitaj kiel akumulaj sumoj, ne nur unufojaj donacoj).

Pacĉampionoj ($ 100,000 +)
Medea Benjamen,

Packreintoj ($ 50,000 +)
John Vechey, Donnal Walter,

Militaj Forigistoj ($ 25,000 +)

Militfinantoj ($ 10,000 +)
Daniel Riehl

Kreintoj de Movado ($ 5,000 +)
Barbara Forster, Charles kaj Angeliki Keil, Krishen & Geeta Mehta, John Reuwer, Walter Singer, Maria Steinmann, Roger Waters,

World Beyond War gvidantoj ($ 1,000 +)
Donald Bacon, Helen Bayes, Laura Bernstein, Amy Blumenshine kaj Michael Troutman, Leah Bolger, Bart Bolger, Barbara Briggs-Letson, Sally Campbell, Jim Carpenter, Bill Christofferson, Steve Clemens, Bill Creighton, Carol Crossed, Jean Cushman, Kriŝno kaj Robert Daly, Ken Dollar, Winifred Ereyi, John Fairfield, Sandra A Ferguson, Christopher Fite, Gail Forrest, David Hart, David Hartsough, Pat Hynes, Robert Jehn, Peter Jessen, Zorica Jestrovic, Howard Johnson, Henry Kahn, David Keenan, Kit Kittredge , William Lankford, Gabriela Laz, Blanche Madsen, Raymond L McGovern, Delia McGrath, Isobel McGregor, Robert McKechnie, John Melrose, Mike Mesford, Diane Meyer Simon, John Miksad, Mj Monsour, Alan Mytty, Deborah Narrigan, Tim Pluta, Mark Remington , Adele Roof, RootsAction.org, Teresa Rutten, Renee Sappington, Eugenia Schuler, Jean F. Schulz, Concetta Smart, Shau Sumar, David Swanson, Linda Swanson, Ann Tiffany, William Timpson, Ranvir Trehan, Herbert "Chip" Tucker, Ron Unger, Randall Wayne.

Aktiva Subtenado Donacantoj kun Aŭtomataj Ripetantaj Donacoj (je ajna kvanto ekde la 24-a de oktobro 2021) Hussein Afifi, Chris Allegri, David Anderson, Felix Andreassi, Marian Angele, Russ Arnold, Paula Bandt, Joyce Banzhaf, Kimberly Barker, Leanne Bartelt, Melanie Beasley, Heather Beaudry, Margaret Beegle, Mike Beilstein, Melanie Bennett, Dianne Blais, Jonah Blaustein, Linda Bocek, Leah Bolger, Eileen Brenner, Dorothy Brooks, Xanthe Butcher, Gary Butterworth, Catherine Cavanaugh, Claire M. Cohen, Randall Converse, Mary Alice Cook, Bill Creighton, Anne Creterl, Jean Cushman, Douglas C. Deaton, Ken Denson, Thomas Dickinson, Robin Diekow, Dana Dodd Imordino, Steve Doll, Tisha Douthwaite, Colleen Doyle, Rosalyn Driscoll, Paul Duchastel de Montrouge, John Dunker, Thomas Edmister, Theresa El-Amin, David Elder, Lauran Emerson, Gene Engene, Marjorie Erway, John Fairfield, Sandra A. Ferguson, William Bruce Field, Jill Fischer, Gail Fleischaker, George Flores, Mark Foreman, June Forsyth Kenagy, Jayn Foy, Shirley Frederick, Richard Futrell, Wesson Gaige, Julia Ganson, Susan Gaytan, William Geimer, Michael Gilfillan, Gerard Gilliland, Robert Gill, Leslie Glustrom, Darlene Goetzman, Robert Gold, Jean T. Gordon, James Grant, Grateful Dread Peace Media, Jacquelyn Griffith, Marta Guiloff, Martin Haber, Lawrence C. Hager, Hassan Handulle, Gillian Hanna, Jennifer Hartman, Georgeann Hartzozg, Christopher Hatton, Sandi Hebley, Ross Heckmann, Robert Heiniger, Sandra Henderson, Marilyn Henighan, Susan Hennessy, Beatrice Herrick, Kathleen Herron, Darienne Hetherman, Peter Hofman, Matthew Hoh, Gerry Horka, Celeste McCollough Howard, Jennifer Humiston, Lorraine Huntley, Sandra John, Karen Johnson, Charles Johnson, Kate Jones, Julie Joynt, Jeffrey Juran, Samira Kanji, Nurdin Kassam, David Kast, David Keenan, Alice Kelley, Chris Kennedy, Gene Keyes, Michael Kolff, Jean Kosmac, Mike Kramer, Kristopher Kriner, Diana Kubilos, Erich Kuerschner, Romed Kuhn, David & Marti Lambert, Ed Lander, Ted Landrum, Sarah Lanzman, Frances Larson, Jean Lawrence, Clare Le, Michael Leahan, Dorothea Leicher, Jonny Lewis, Mary Liepold, Kay Lilland, Jing Lin, Noah Link, Marie Lloyd, Fred Louis, Richard H Lozier, Denise Luxton, Casey Lyons, Lynette Lysaght, Sherry Machen, Bob Mang, Anth Masalonis, Bro. Jonathan Maury SSJE, Alex McAdams, Ann McEntree, Delia McGrath, Bronwen Merle, Tracy Merrifiend, Mike Mesford, Howard Mettee, Kathleen Mezoff, Bonnie Miller, Karen Miner, Adrienne Minerick, John Mobbs, Nan Monk, MJ Monsour, Antony Moore, Thomas Morris, Seth Morrison, Anees Munshi, Jederan-Schpack Music, Liz Myers-Chamberlin, Alan Mytty, Sheila Nabigon-Howlett, Christine Nadeau, Jacob Nelson, Gordon Nudd, Scott Oates, Stefano Odoardi, Cynthia Papermaster, Beverley Patrick, Patricia Patteson, George Paxton, Fletcher Peacock, Evalynn Pearl, Eva Peck, Robert Pero, Peter Phippen, James Pickard, Robin Pickering, Xun Pomponio, Mary Jo Poole, James Quinn, Abe Qutub, Helena Ransijn, Mark Remington, Liz Remmerswaal, John Reuwer, Pamela Rikardo, Linda Richards, Wayne Richmond, Christine Roane, Robert Romero, Adele Roof, Vanessa Ruddy, Phil Runkel, Teresa Rutten, Gordon A.

Video de Dankon

Serĉu WorldBeyondWar.org

Registriĝu por Retmesaĝoj pri Novaĵaj kaj Agaj Kontraŭmilitaj

Traduki Al Iu ajn Lingvo